PODPORA: CVIČENÍ ONLINE s Blankou

Nevíte si s něčím rady?

Zde jsme pro Vás připravili nejčastější otázky a odpovědi:

Jak si vytvořím přístup do kurzu CVIČENÍ ONLINE s Blankou

Je to snadné. Přístup získáte pokud přijmete Blančinu osobní POZVÁNKU do kurzu, kterou najdete na těchto webových stránkách. V horním "Menu" zvolte první záložku zleva ZAČNĚTE ZDE, kde na nové stránce najdete níže pod textem zelené tlačítko s textem: ZDE JE VAŠE POZVÁNKA >>

Pro koho je kurz CVIČENÍ ONLINE s Blankou určen?

Pro muže i ženy, kteří chtějí osobní pozitivní změnu a motivaci. Chtějí zhubnout, získat ploché bříško, pevnější zadeček, zpevnit nohy a mít štíhlé a zdravé tělo bez bolesti. Pro ty, kteří hledají kvalifikovaného, spolehlivého a zkušeného osobního trenéra. Pro ty, kteří chtějí kvalitně a dobře poradit, hledají účinné, kvalitní fungující návody a tipy. Pro ty, kteří chtějí zažívat skvělý pocit ze cvičení, trvale zvednout své sebevědomí nebo si chtějí splnit nějakou osobní životní výzvu. Také pro ty, kteří hledají pohybové odreagování na vyčištění hlavy, dobít si baterky, využít svůj čas pro sebe a nechce se jim chodit do fitka.

Je kurz limitován věkem?

Ne, kurz je pro všechny věkové kategorie.

Je kurz CVIČENÍ ONLINE s Blankou pro mě?

Ano, kurz je vhodný pro všechny úrovně kondice. Tzn., je rozdělen do 3 úrovní. Začátečník Level 1., středně pokročilý Level 2., pokročilý Level 3. Je tedy vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

Je kurz vhodný pro ženy po porodu?

Ano, v těhotenství doporučujeme se věnovat cvičení, které je přímo určené pro těhotné. Po porodu se můžete určitě do kurzu zpět vrátit a pokračovat. Po porodu jsou velmi příjemné protahovací a současně posilovací cviky, které vás dovedou zpět k vašim vytouženým křivkám. Dále doporučujeme osobní konzultaci s Blankou formou emailu nebo online video přenosem. Konzultace pouze s aktivní registrací.

Koho, kam a jak se mám zeptat, když potřebuji poradit?

Jsem tu pro vás. Všechny otázky týkající se obsahu kurzu tzn. cvičení, lekce, tréninky, návody, postupy, atd. můžete směřovat přímo na Blanku. Dotazy technického rázu směřujete na technickou podporu, viz vše uvnitř kurzu.

Chci jezdit doma Spinning® a nemám stacionární kolo.

Je pravda, že bez stacionárního kola jezdit Spinning® nelze. Nicméně, na odkazu níže máte možnost si své stacionární kolo na Spinning® vybrat: https://spinning-cs.com/eshop/

Nikdy jsem necvičil/a, chci začít. Je kurz pro mě?

Ano. Kurz je vhodný i pro ty, kteří začínají nebo ti, kteří se dlouho pohybu nevěnovali a chtějí znovu začít a cítit se lépe.

Mám bolesti zad, kloubů, problémy s páteří, trápí mě bolesti zad či hlavy, mám břišní rozestup (diastázu) nebo vbočené palce? Mohu v kurzu s Blankou cvičit? Je kurz pro mě vhodný?

Ano, určitě. Speciální bonusy a lekce v kurzu jsou zaměřené pro ty, kteří se chtějí bolesti a břišního rozestupu zbavit. Cviky a kombinace, které používám ve svých lekcích rovnoměrně posilují i protahují tělo tak, aby nevznikala svalová nerovnováha. Cvičení je zdravé a pomůže vám od bolestí i potíží. Cviky pro vás dají po konzultaci se mnou pro vás upravit. Najdeme řešení pro vaše zdravotní omezení. Je určitě možná pomoc a konzultace s Blankou email nebo živý přenos v kurzu.

Co když budou pro mě lekce nebo tréninky v kurzu moc obtížné?

Lekce na sebe postupně navazují a jsou postaveny tak, abyste je krok za krokem zvládli a potupně budovali svalovou sílu a protažení. Tajemství je ve správném pořadí kombinací cviků a typu lekce... Mnohem podrobností najdete uvnitř kurzu.

Jak dlouho mám konkrétní cviky provádět?

To, jak dlouho budete daný cvik nebo pozici provádět, je pouze na vás, takže obtížnost si vlastně určujete sami.

Můžu se k lekcím nebo tréninkům a jiným podrobným návodům vracet?

Ano, jakmile budete uvnitř kurzu, tak se můžete libovolně po kurzu pohybovat a vybírat si ze široké škály možností. Tedy, například se i kdykoliv vrátit k nedokončené lekci nebo návodovému tréninku.

Co když mi nebude vyhovovat Blančin styl vedení lekcí?

Máte možnost i vytvořit přístup zdarma a zaregistrovat se k našemu obsahu zdarma, kde si vše na vlastní kůži projdete a pak se můžete rozhodnout.

Blanka 🌸 z CVIČENÍ ONLINE

Autorka kurzu & online kouč

"Harmonie v pohybu zdravou cestou"